Nabór pracowników

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko urzędnicze Inspektora ds. wodno-kanalizacyjnych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko urzędnicze Inspektora ds. wodno-kanalizacyjnych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku. 1. Nazwa i adres jednostki: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku, ul. A. Mickiewicza 38 2. Określenie stanowiska urzędniczego: stanowisko inspektora ds. wodno-kanalizacyjnych....

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - inspektor ds. wodno-kanalizacyjnych.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Jednostka Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ul. A. Mickiewicza 38 59-630 Mirsk Określenie stanowiska Stanowisko – Inspektor ds. wodno-kanalizacyjnych Termin składania dokumentów 29. września 2017r. Ilość...

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::