Aktualności

Zaproszenie do udziału w konsultacja sołecznych "Roboczego Projektu Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej".

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk zaprasza do konsultacji społecznych

„Roboczego Projektu Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji  Jeleniogórskiej".

 

Informuję mieszkańców, że Gmina Mirsk jest członkiem Aglomeracji Jeleniogórskiej. Uczestnictwo nasze związane jest z możliwością  pozyskania środków finansowych z Unii Europejskiej przez gminę oraz przedsiębiorców i stowarzyszenia z terenu Gminy Mirsk.

Zachęcam do udziału w konsultacjach, które pozwalają potencjalnym beneficjentom środków europejskich zapoznać się z kierunkami działań i finansowania w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej.

 

W ramach konsultacji odbędzie się spotkanie konsultacyjne 06 czerwca 2014 r. w Jeleniej Górze w godz. 10.00-13.00 w Sali Widowiskowej JCK w Jeleniej Górze ( ul. Bankowa 28/30).

Roboczy Projekt Programu Działań ZIT AJ stanowi podstawę do wnioskowania do Zarządu Województwa Dolnośląskiego o włączenie Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych do Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, podjęcia szerokich konsultacji z partnerami społeczno-gospodarczymi i przeprowadzenia Strategicznej Oceny Oddziaływania na Środowisko. Proces konsultacji oraz uzgodnień dokumentu doprowadzi do opracowania ostatecznej wersji Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji  Jeleniogórskiej.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w dniach od 19 maja do 18 czerwca 2014 roku w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pomocą załączonego formularza konsultacji.

W załączeniu pliki do pobrania:

1) Roboczy Projekt Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji      Jeleniogórskiej – druk w formacie PDF 

2) Formularz Konsultacji dokumentu, pn.: Roboczy Projekt Programu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji  Jeleniogórskiej – druk w formacie Word

 

BURMISTRZ

Miasta i Gminy Mirsk

Andrzej Jasiński

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Samodzielne stanowiska

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 21.05.2014r.
Dokument wytworzony przez: Inspektor ds. inwestycji
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Tadeusz Nowik
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 maja 2014 13:05
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tadeusz Nowik
Ilość wyświetleń: 961
21 maja 2014 13:06 Tadeusz Nowik - Dodanie załącznika [zal_nr_2__formularz_konsultacji_pd_zit_aj__doc.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 maja 2014 13:06 Tadeusz Nowik - Dodanie załącznika [zal_nr_1__roboczy_projekt_programu_dzialan_zit_aj__doc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 maja 2014 13:05 Tadeusz Nowik - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::