Przetargi

Wyszukiwarka

Wybierz rok

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA :" Roboty drogowe remontowe w roku 2020 w zakresie napraw nawierzchni bitumicznych, nawierzchni powierzchniowo utrwalanych, oraz naprawy urządzeń odwadniających drogi gminne i wewnętrzne na terenie Gminy Mirsk”

Ogłoszenie nr 524016-N-2020 z dnia 2020-03-16r. Gmina Mirsk ogłasza przetarg nieograniczony na: Roboty drogowe remontowe w roku 2020 w zakresie napraw nawierzchni bitumicznych, nawierzchni powierzchniowo utrwalanych, oraz naprawy urządzeń odwadniających drogi gminne i wewnętrzne na terenie Gminy Mirsk”

Informacja o zmianie wykonawcy na "Dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek dla Gminy Mirsk i jej jednostek organizacyjnych".

Gmina Mirsk, informuje, że Wykonawca: Pryzmat Sp. z o.o. Sp. k., ul. Ostrowskiego 15, 53-238 Wrocław, wycofał złożoną ofertę na: „Dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek dla Gminy Mirsk i jej jednostek organizacyjnych”. W związku z takim działaniem Zamawiający uznaje, że oferta: PRAXIS Łódź, Pilecka i...

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::