Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku przy ul. Wodnej 2.

OGŁOSZENIE O KONKURSIE Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku przy ul. Wodnej 2 Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub...

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku przy ul. Betleja 32.

OGŁOSZENIE O KONKURSIE Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku przy ul. Betleja 32 Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki...

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - Gmina Mirsk::