Nabór pracowników (2019)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko księgowy do spraw wspólnot mieszkaniowych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko księgowy do spraw wspólnot mieszkaniowych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku. 1. Nazwa i adres jednostki: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku ul. A. Mickiewicza

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE / NIEZBĘDNE OGŁOSZONE W NABORZE NA WOLNE STANOWISKO – KSIĘGOWY DO SPRAW WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MIRSKU.

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE / NIEZBĘDNE OGŁOSZONE W NABORZE NA WOLNE STANOWISKO – KSIĘGOWY DO SPRAW WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MIRSKU W trakcie naboru na stanowisko księg

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE / NIEZBĘDNE OGŁOSZONE W NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE – INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI DOMÓW MIESZKALNYCH W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MIRSKU.

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE / NIEZBĘDNE OGŁOSZONE W NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE – INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI DOMÓW MIESZKALNYCH W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MIRSKU

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Księgowy do spraw wspólnot mieszkaniowych.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Główny Księgowy - w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Główny Księgowy - w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko Inkasent - odczytywacz wodomierzy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko Inkasent - odczytywacz wodomierzy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracownika do odczytów wodomierzy i fakturowania mobilnego, inkasenta/tkę w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracownika do odczytów wodomierzy i fakturowania mobilnego, inkasenta/tkę

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Mirsk::