Nabór pracowników

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Inspektor ds. wodno-kanalizacyjnych.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko księgowy - kasjer w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko księgowy - kasjer w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku. 1. Nazwa i adres jednostki: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku ul. A. Mickiewicza 38,59-630 Mirsk

Lista osób spełniających wymagania formalne/niezbędne ogłoszone w naborze na wolne stanowisko księgowy – kasjer w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE/NIEZBĘDNE OGŁOSZONE W NABORZE NA WOLNE STANOWISKO KSIEGOWY–KASJER W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MIRSKU W trakcie naboru na stanowisko k

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko Inspektor ds. Administracji Domów Mieszkalnych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Informacja o wyniku naboru kandydatów na stanowisko Inspektor ds. Administracji Domów Mieszkalnych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Księgowy, kasjer w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Księgowy, kasjer w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku - INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI DOMÓW MIESZKALNYCH.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Mirsk::Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Mirsk::